Produkujemy panele ogrodzeniowe 3D w Poznaniu i okolicach. To proste konstrukcje, wykonane z metalowych drutów o określonej grubości. Elementy te zostały wygięte w jednym punkcie – najczęściej u góry. Panele ogrodzeniowe 3D powstają z metalu odpowiednio zabezpieczonego przed działaniem czynników atmosferycznych, jak promieniowanie słoneczne, wilgoć i zmienne temperatury.

Nasze panele ogrodzeniowe 3D w Poznaniu są produkowane na indywidualne zamówienie. Klient może zdecydować o najważniejszych parametrach konstrukcji, jak wysokość, grubość drutu czy kolor. Gotowe ogrodzenie można bowiem pokryć farbą w dowolnej barwie – największą popularnością cieszy się czerń, szarość, brąz czy zieleń.

Gdzie warto zastosować panele ogrodzeniowe 3D?

Panele ogrodzeniowe 3D znajdują zastosowanie zarówno na małych posesjach, jak i nieco większych działkach. Stanowią świetną alternatywę dla klasycznej siatki ogrodzeniowej. Są stabilniejsze i prezentują się bardzo elegancko. Panele ogrodzeniowe najczęściej stosuje się do ogradzania:

  • budynków mieszkalnych,
  • boisk i stadionów,
  • parków i placów zabaw,
  • osiedli,
  • terenów firmowych.

Panele ogrodzeniowe 3D cechują się uniwersalnym designem, dlatego pasują do budynków klasycznych i nowoczesnych. Kluczowe jest dobranie odpowiedniego koloru konstrukcji do specyfiki danej nieruchomości. Zajmujemy się nie tylko produkcją, lecz także projektowaniem paneli metalowych, dzięki czemu klient ma realny wpływ na wygląd gotowego ogrodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań służymy pomocą.