Panele ogrodzeniowe

W naszej ofercie dostępne są kompleksowe systemy ogrodzeniowe przygotowywane z paneli zgrzewanych prostych 2D lub 3D. Zestawy zawierają również odpowiednie słupki mocujące oraz niezbędne przy montażu akcesoria. Do wyboru są panele ocynkowane ogniowo oraz ocynkowane i malowane proszkowo. Oferujemy również furtki oraz bramy w wersjach idealnie dopasowanych do indywidualnych oczekiwań. Bramy dostępne są w opcji skrzydłowej lub przesuwnej. Bogaty wybór paneli ogrodzeniowych sprawia, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. W nasze produkty zaopatrujemy głównie klientów z Grodziska Wielkopolskiego, Opalenicy, Gorzowa Wielkopolskiego, Nowego Tomyśla, a także z miejscowości Pniewy i Buk. Odwiedzają nas również klienci z Sulechowa, Świebodzina, Wolsztyna, czy Poznania oraz innych miejscowości w środkowo-zachodniej Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Ogrodzenia panelowe

Planując montaż ogrodzenia na posesji, warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Zwykle ogrodzenia są w pewnym stopniu zbliżone stylem w całej okolicy, rzadko któreś się wyróżnia np. wysokością czy kształtem. Dlatego ciekawym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem są ogrodzenia panelowe, gdyż gwarantują korzystny stosunek ceny do jakości, ich montaż nie nastręcza wielu problemów, a można wręcz stwierdzić, że jest prosty. Panele, z których wykonane będzie ogrodzenie, są dostarczane lub kupowane są w całości, dzięki czemu ich ustawienie nie zajmuje fachowcom wiele czasu. Takie ogrodzenia świetnie sprawdzają się w magazynach, fabrykach, w obiektach użyteczności publicznej, czyli wokół szkół, boisk czy stadionów sportowych, jednak można je z powodzeniem wykorzystać też do grodzenia prywatnych posesji.

Oferujemy również usługę montażu ogrodzenia panelowego realizowaną przez profesjonalistów, dzięki czemu jest ona zawsze sprawna i terminowa.

Panele 2D (proste)

  • dostępne wysokości (w cm): 103, 123, 143, 163, 183, 203, 223, 243 cm
  • dostępne grubości drutu (w mm): 6/5/5 lub 8/6/8 mm
  • kolory: zielony (ral 6005), antracyt (ral 7016), czarny (ral 9005), brązowy (ral 8017)
  • Zastosowanie: ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych.
siatki wielkopolskie
siatki wielkopolskie

Panele 3D (z przegięciami wzmacniającymi)

  • Dostępne wysokości (w cm): 103, 123, 153, 173, 203 cm
  • Dostępne grubości drutu (w mm): fi 4 mm lub fi 5 mm
  • Kolory: zielony (ral 6005), antracyt (ral 7016), czarny (ral 9005), brązowy (ral 8017)
  • Zastosowanie: ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych.