Panele ogrodzeniowe

W naszej ofercie dostępne są kompleksowe systemy ogrodzeniowe przygotowywane z paneli zgrzewanych prostych 2D lub 3D. Zestawy zawierają również odpowiednie słupki mocujące oraz niezbędne przy montażu akcesoria. Do wyboru są panele ocynkowane ogniowo oraz ocynkowane i malowane proszkowo. Oferujemy również furtki oraz bramy w wersjach idealnie dopasowanych do indywidualnych oczekiwań. Bramy dostępne są w opcji skrzydłowej lub przesuwnej. Bogaty wybór paneli ogrodzeniowych sprawia, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. W nasze produkty zaopatrujemy głównie klientów z Grodziska Wielkopolskiego, Opalenicy, Gorzowa Wielkopolskiego, Nowego Tomyśla, a także z miejscowości Pniewy i Buk. Odwiedzają nas również klienci z Sulechowa, Świebodzina, Wolsztyna czy Poznania oraz innych miejscowości w środkowo-zachodniej Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Ogrodzenia panelowe

Planując montaż ogrodzenia na posesji, warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Zwykle ogrodzenia są w pewnym stopniu zbliżone stylem w całej okolicy, rzadko któreś się wyróżnia np. wysokością czy kształtem. Dlatego ciekawym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem są ogrodzenia panelowe, gdyż gwarantują korzystny stosunek ceny do jakości, ich montaż nie nastręcza wielu problemów, a można wręcz stwierdzić, że jest prosty. Panele, z których wykonane będzie ogrodzenie, są dostarczane lub kupowane w całości, dzięki czemu ich ustawienie nie zajmuje fachowcom wiele czasu. Takie ogrodzenia świetnie sprawdzają się w magazynach, fabrykach, w obiektach użyteczności publicznej, czyli wokół szkół, boisk czy stadionów sportowych, jednak można je z powodzeniem wykorzystać też do grodzenia prywatnych posesji.

Oferujemy również usługę montażu ogrodzenia panelowego realizowaną przez profesjonalistów, dzięki czemu jest ona zawsze sprawna i terminowa. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami, a także właścicielami terenów użyteczności publicznej. Montujemy ogrodzenia 2D w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Dowozimy na działkę gotowe elementy wyprodukowane w naszym zakładzie, dzięki czemu montaż płotu przebiega szybciej.

Panele 2D (proste)

 • dostępne wysokości (w cm): 103, 123, 143, 163, 183, 203, 223, 243 cm
 • dostępne grubości drutu (w mm): 6/5/5 lub 8/6/8 mm
 • kolory: zielony (ral 6005), antracyt (ral 7016), czarny (ral 9005), brązowy (ral 8017)
 • Zastosowanie: ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych.
siatki wielkopolskie
siatki wielkopolskie

Panele 3D (z przegięciami wzmacniającymi)

 • Dostępne wysokości (w cm): 103, 123, 153, 173, 203 cm
 • Dostępne grubości drutu (w mm): fi 4 mm lub fi 5 mm
 • Kolory: zielony (ral 6005), antracyt (ral 7016), czarny (ral 9005), brązowy (ral 8017)
 • Zastosowanie: ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych.

Dlaczego warto postawić na ogrodzenia panelowe?

Nasze ogrodzenia panelowe w Wielkopolsce cieszą się ogromną popularnością wśród właścicieli prywatnych posesji, a także budynków firmowych czy użyteczności publicznej. Do najważniejszych zalet takich płotów warto zaliczyć:

 • łatwość montażu – ogrodzenia panelowe składają się z gotowych elementów, które wystarczy jedynie zmontować na miejscu realizacji zlecenia. Załadunek, transport i rozładunek w przypadku takich produktów jest stosunkowo łatwy,
 • estetykę konstrukcji – ogrodzenia panelowe prezentują się bardzo elegancko. Z powodzeniem można umieścić je wokół posesji mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej czy firmowych. Ogrodzenia z paneli prezentują się świetnie także od frontu nieruchomości,
 • wytrzymałość – dostępne ogrodzenia panelowe powstają z jakościowego metalu, który jest odpowiednio zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych. Taka budowa pozwala na zachowanie stabilności i estetyki konstrukcji nawet przez kilkadziesiąt lat,
 • łatwość konserwacji – panele ogrodzeniowe nie wymagają specjalnej konserwacji. Raz na jakiś czas wystarczy przetrzeć je preparatem odpowiednim do kontaktu z metalem,
 • uniwersalność – konstrukcje metalowe pasują świetnie do budynków o różnym przeznaczeniu i stylistyce. Sprawdzają się doskonale przed budynkami klasycznymi i nowoczesnymi.

Ogrodzenia panelowe na zamówienie

Przygotowujemy ogrodzenia panelowe w Wielkopolsce na indywidualne zamówienie klienta. Inwestor może samodzielnie zdecydować o ich parametrach technicznych, w tym wysokości, grubości druta i ewentualnych elementach dodatkowych. Istnieje również opcja pomalowania gotowej konstrukcji dowolną farbą z palety RAL.

Tworzymy ogrodzenia, które pasują do budynku i pozostałych obiektów znajdujących się na terenie posesji. Możemy dopasować je do już istniejącego płotu lub przygotować całą konstrukcję od podstaw. Ogrodzenia panelowe sprawdzają się doskonale zarówno w przypadku niewielkich, jak i bardzo dużych posesji.

Kompleksowa realizacja ogrodzeń panelowych

Przed rozpoczęciem produkcji ogrodzeń panelowych wykonujemy projekt. Na jego podstawie możemy przedstawić klientowi wygląd gotowej konstrukcji, a także znacznie łatwiej wprowadzić niezbędne poprawki. Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do produkcji. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala na łatwe obrabianie i malowanie elementów metalowych zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Po wykonaniu ogrodzenia przechodzimy do jego montażu w terenie.

Ogrodzenia panelowe muszą zostać zamontowane przez profesjonalistów. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na stworzenie stabilnej konstrukcji, która będzie skutecznie zabezpieczać nieruchomość przez kolejne lata.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Zaprojektujemy, wyprodukujemy i zamontujemy gotową konstrukcję na działce klienta. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.