Oferujemy panele ogrodzeniowe 3D w Wielkopolsce. Projektujemy i produkujemy elementy na indywidualne zamówienie. W skład naszego asortymentu wchodzą panele o różnych wysokościach i grubościach drutu. Najpopularniejsze wymiary dostępnych produktów to:

  • 103 cm,
  • 123 cm,
  • 153 cm,
  • 173 cm,
  • 203 cm.

Wybór odpowiedniej wysokości paneli ogrodzeniowych zależy m.in. od rodzaju nieruchomości i indywidualnych potrzeb właściciela. Trzeba bowiem pamiętać, że panele nie zakrywają całej przestrzeni – pomiędzy szczebelkami znajdują się bowiem duże luki. Dzięki temu gotowe ogrodzenie prezentuje się lekko i przepuszcza światło na teren posesji.

Oferujemy panele ogrodzeniowe 3D w Zbąszyniu wykonane z drutu o dwóch różnych grubościach – fi 4 mm lub fi 5 mm. Metal można pokryć farbą w dowolnym kolorze z palety RAL. Największą popularnością cieszą się bary uniwersalne, które pasują do nieruchomości w różnym stylu. To szarość, czerń, brąz czy zieleń. Metal jest zabezpieczany przed działaniem promieniowania słonecznego, wilgoci i zmiennych temperatur. Panele mogą być używane tam, gdzie mają bezpośredni kontakt z roślinnością.

Produkujemy panele ogrodzeniowe 3D w Lubuskim i Wielkopolsce na indywidualne zamówienie. Klient może zdecydować o parametrach technicznych konstrukcji, jej stylistyce oraz dodatkowych elementach. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i produkcją, lecz także montażem płotu na działce należącej do klienta. Dbamy o to, by konstrukcja zachowała estetykę i stabilność na kolejne lata.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.