Jako producent ogrodzeń w Poznaniu zajmujemy się projektowaniem i realizacją konstrukcji stalowych i aluminiowych. Tworzymy płoty, które nie tylko chronią nieruchomość przed wstępem obcych osób i zwierząt, lecz także dopełniają jej estetykę. W naszym asortymencie znajdziesz ogrodzenia z różnych półek cenowych. To zarówno konstrukcje z siatki wykorzystywane do ogradzania większych powierzchni terenu, jak i płoty ozdobne, pozwalające na dopełnienie nieruchomości od frontu.

Oferujemy ogrodzenia panelowe w Poznaniu, które pozwalają na łatwy montaż. Składają się z gotowych elementów – wystarczy zmontować je ze sobą i zamocować w gruncie. Montaż takich konstrukcji jest dużo szybszy i łatwiejszy niż w przypadku innych rodzajów ogrodzeń. Płoty panelowe prezentują się bardzo estetycznie, a także są niezwykle uniwersalne. Pozwalają na zastosowanie w okolicach budynków nowoczesnych i klasycznych, z wieloma ozdobnikami.

Tworzymy ogrodzenia na indywidualne zamówienie. Klient może zdecydować o takich parametrach gotowego produktu, jak:

  • wysokość,
  • odległość pomiędzy kolejnymi słupkami,
  • stylistyka,
  • materiały użyte do produkcji ogrodzenia,
  • kolorystyka.

Projektujemy, wykonujemy i montujemy ogrodzenia w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach. Dbamy o to, by gotowa konstrukcja mogła pełnić swoją funkcję bez żadnych problemów, także w trudnych warunkach atmosferycznych. Pokrywamy ją preparatami zabezpieczającymi przed wilgocią i promieniowaniem UV. Ogrodzenia metalowe często są też malowane specjalnymi farbami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.