24 lipca 2020
siatki wielkopolskie

Coraz więcej osób decyduje się na zakup własnej działki rekreacyjnej. Czym najlepiej ją odgrodzić przed wzrokiem sąsiadów? Dowiecie się w dalszej części wpisu. Zapraszamy!

Rośliny ozdobne

Jednym z prostych rozwiązań, jeśli chodzi o ogrodzenie działki rekreacyjnej, jest zasadzenie różnego rodzaju roślin ozdobnych. Najpopularniejszą opcją w ostatnich latach są tuje. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na ten krok. Te krzewy nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale także stanowią doskonałą barierę przed niechcianym wzrokiem sąsiadów. Jeśli tuje zostaną zasadzone wystarczająco blisko siebie, dadzą gwarancje prywatności. Niemniej to rozwiązanie nie sprawdzi się w przypadku, gdy zależy Wam na dodatkowej ochronie działki, gdyż jak wiadomo, krzewy nie stanowią praktycznie żadnego zabezpieczenia.

Siatki ogrodzeniowe

Kolejnym rozwiązaniem lub uzupełnieniem do powyższej propozycji jest klasyczna siatka ogrodzeniowa, którą znajdziecie w naszej ofercie. Jest to jedna z najlepszych i najtańszych form ogrodzenia działki rekreacyjnej ciesząca się równocześnie ogromną popularnością wśród naszych klientów. Pleciona siatka ogrodzeniowa jest wykonana z wysokiej jakości ocynkowanego drutu, który dodatkowo pokryty jest warstwą PCV z filtrem UV. Tego typu zabezpieczenie daje gwarancję niezawodności i wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne, z jakimi coraz częściej możemy się spotkać w Polsce. Co ważne, naszym klientom dajemy możliwość wyboru poszczególnych parametrów siatki m.in.:

  • wysokości,

  • koloru,

  • grubości drutu,

  • wielkości oczek w siatce.

Panele ogrodzeniowe

Dla bardziej wymagających klientów, alternatywnym rozwiązaniem do siatki, będą panele ogrodzeniowe. Jest to wariant zdecydowanie najsolidniejszy, jednak równocześnie także najdroższy. Tego typu ogrodzenie wykonuje się z prostych, zgrzewanych paneli łączonych ze słupkami mocującymi. Można wybrać wersję ocynkowaną lub ocynkowaną i malowaną. Podobnie jak w przypadku siatki ogrodzeniowej i tutaj dajemy kilka propozycji do wyboru. Klienci dobrać mogą odpowiednią wysokość ogrodzenia, grubość drutu, czy jego kolor.