9 kwietnia 2021
siatki wielkopolskie

Jeśli chodzi o możliwości personalizacji ogrodzeń panelowych, to należy tu wspomnieć przede wszystkim o swobodnej możliwości doboru barwy z palety RAL, która obejmuje aż 200 różnych propozycji kolorystycznych w kontekście przęseł. Są one malowane metodą proszkową, która polega na wyjątkowo precyzyjnym zastosowaniu sproszkowanej farby, którą aplikuje się za pomocą specjalnych pistoletów wystrzeliwujących cząsteczki posiadające ładunek elektryczny. To natomiast sprawia, iż farba doskonale przywiera do powierzchni przęseł we wszystkich miejscach, uwzględniając także miejsca ich styku.

Pozostałe możliwości personalizacji ogrodzeń panelowych

Wariant personalizacji ogrodzeń panelowych pod kątem kolorystyki to nie jedyne możliwości w tym zakresie. Personalizacja tego typu ogrodzeń oznacza bowiem, iż klienci mogą zakupić je na indywidualne zamówienie tak, aby nie tylko kolor, ale i wysokość ogrodzenia, rozmiar paneli oraz elementy wykończeniowe były dostosowane do ich oczekiwań, a także do wyglądu całej posesji oraz konkretnej funkcji, jaką mają one pełnić. Jedną z możliwości personalizacji ogrodzeń panelowych jest także opcja przetłaczania ich w nietypowych rozmiarach, jak również w wersji 2D lub 3D.

Jeśli chodzi o panele przetłaczane w 2D, to jest to najbardziej popularne i tradycyjne rozwiązanie należące do tak zwanych ogrodzeń panelowych prostych. Natomiast panele 3D mogą być instalowane wraz ze słupkami mocującymi i specjalnie dostosowanymi akcesoriami montażowymi. Takie ogrodzenia cechuje duża wytrzymałość, wysokie walory estetyczne, trójwymiarowość, wysoka odporność na działanie szkodliwych warunków pogodowych, nowoczesny i stylowy design,  funkcjonalność, atrakcyjna cena, łatwy i bezproblemowy montaż, jak również szeroki wachlarz zastosowań. Tego rodzaju ogrodzenia mogą być bowiem stosowane zarówno w ramach ogrodzeń domów, jak i boisk, stadionów, obiektów użyteczności publicznej, placów zabaw, firm czy terenów przemysłowych.