Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem paneli ogrodzeniowych 2D w Poznaniu. To produkty, które pozwalają na stworzenie estetycznego, a zarazem trwałego ogrodzenia wokół dowolnej posesji. Pojawiają się na działkach mieszkalnych, a także w parkach, na terenach firm, obiektów użyteczności publicznej czy boisk.

Panele ogrodzeniowe 2D są całkowicie proste – nie mają wystających, giętych elementów. Są bardzo minimalistyczne, dlatego pasują do budynków nowoczesnych, a także obiektów użyteczności publicznej czy przemysłowych. Pozwalają na skuteczne zabezpieczenie nawet bardzo dużego terenu. To świetna alternatywa dla popularnej i taniej siatki ogrodzeniowej. Panele prezentują się nieco bardziej elegancko, dlatego z powodzeniem sprawdzą się także w miejscach, w których mają pełnić funkcję reprezentatywną – od frontu nieruchomości.

Projektujemy, produkujemy i montujemy panele ogrodzeniowe 3D oraz 2D. Klient może samodzielnie zdecydować o kolorystyce gotowej konstrukcji, wysokości płotu czy grubości drutów. Wszystkie panele ogrodzeniowe powstają z jakościowego metalu, który jest dodatkowo zabezpieczany przed działaniem czynników atmosferycznych. Gotowe płoty mogą pełnić swoją funkcję nawet w kontakcie z wilgocią, promieniowaniem UV i skrajnymi temperaturami.

Zapraszamy do kontaktu. Stworzymy dla Ciebie projekt ogrodzenia panelowego 2D, a po jego zatwierdzeniu przejdziemy do realizacji. Współpracujemy z klientami z Poznania i okolicznych miejscowości. Dowozimy gotowe panele ogrodzeniowe 2D pod wskazany adres, a następnie zajmujemy się ich montażem.