Panele ogrodzeniowe 2D to szybki sposób na zabezpieczenie nieruchomości przed wstępem niepowołanych osób czy dzikich zwierząt. Prezentują się estetycznie, a zarazem są bardzo uniwersalne. Montuje się je wokół obiektów użyteczności publicznej, firmowych, mieszkalnych, a także osiedli, parków czy szkół.

Produkujemy panele ogrodzeniowe 2D w Zielonej Górze z wykorzystaniem twardego, grubego drutu. Klient może samodzielnie wybrać jedną z dwóch grubości – 6/5/5 lub 8/6/8 mm. Stal użyta do produkcji tych elementów jest zabezpieczona przed działaniem korozji. Tak przygotowany materiał można następnie pomalować specjalną farbą na dowolny kolor. Największą popularnością cieszą się uniwersalne barwy, takie jak czerń, szarość, brąz czy zieleń.

Produkujemy panele ogrodzeniowe na zamówienie. Klienci z Zielonej Góry i okolic mogą samodzielnie zdecydować o wysokości płotu, grubości drutu czy rozstawie słupków ogrodzeniowych. Dopasowujemy ogrodzenie do stylistyki nieruchomości – budynku i wszystkich obiektów znajdujących się wokół.

Montujemy panele ogrodzeniowe 2D w Poznaniu, Zielonej Górze i okolicach. Elementy te muszą zostać zamocowane przez specjalistów, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i sprzętem. Działamy sprawnie – panele ogrodzeniowe to produkty łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Przygotujemy dla Ciebie ogrodzenie panelowe, które skutecznie zabezpieczy nieruchomość, jednocześnie ją dopełniając.