Jako producent ogrodzeń w Zielonej Górze i całym woj. lubuskim zajmujemy się tworzeniem trwałych i estetycznych konstrukcji, które zabezpieczają posesje mieszkalne i firmowe. Projektujemy je na indywidualne zamówienie, co pozwala na idealne dopasowanie płotu do potrzeb danego klienta. W naszym sklepie znaleźć można ogrodzenia o różnych parametrach technicznych i stylistyce. Sprzedajemy modele bardzo proste, a także pełne ciekawych ozdobników. Tworzymy je we współpracy klientem – możesz mieć realny wpływ na wygląd gotowego ogrodzenia.

W naszym asortymencie znaleźć można różne typy ogrodzeń – zarówno te ozdobne, jak i typowo ochronne. Wśród nich warto wyróżnić takie konstrukcje, jak płoty:

  • panelowe,
  • z siatki.

Ogrodzenia metalowe, które oferujemy, są wykonane z wytrzymałej stali lub aluminium, gwarantującej solidność i odporność na warunki atmosferyczne. Gotowe konstrukcje można również pokryć farbą w dowolnym kolorze z palety RAL. Na koniec zabezpieczamy je przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, dzięki czemu płot może prezentować się estetycznie nawet po wielu latach użytkowania.

Działamy jako producent ogrodzeń w Poznaniu, Zielonej Górze i okolicach. Produkujemy konstrukcje w naszym zakładzie, a następnie dowozimy je pod wskazany adres. Trzeba bowiem pamiętać, że montażem ogrodzeń muszą zająć się specjaliści – oferujemy kompleksowe usługi od A do Z.

Zachęcamy do kontaktu klientów z Zielonej Góry i całego województwa lubuskiego. Stworzymy dla Ciebie płot, który idealnie dopełni daną nieruchomość. W razie pytań służymy pomocą.