10 sierpnia 2020
siatki wielkopolskie

Czym kierujemy się, kupując ogrodzenie?

Kupując ogrodzenie, najpierw bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo. Chcemy mieć gwarancję, że żaden intruz na naszą działkę nie wejdzie. Wygląd, cena i łatwość montażu, odgrywają również ważną rolę. Na rynku mamy różne rodzaje ogrodzeń, ale uznaje się, że wykonane z paneli ogrodzeniowych jest na ten moment, najbardziej popularne. Na korzyść paneli ogrodzeniowych przemawiają: trwałość i atrakcyjna cena. Możemy mieć ogrodzenie w takim kolorze, w jakim tylko chcemy, a to jest niezwykle istotne. Panele ogrodzeniowe są niezawodne, odporne na korozję, estetyczne i trwałe. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów.

Jakie są rodzaje paneli ogrodzeniowych?

Ciekawym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem są ogrodzenia panelowe, gdyż przystępne są cenowo. Typy paneli ogrodzeniowych:

  • Panele 2D (proste) – montowane jako ogrodzenia do fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych. Dostępne wysokości (w cm): 103, 123, 143, 163, 183, 203, 223, 243 cm. Grubość drutu wynosi w mm: 6/5/5 lub 8/6/8. Panele 2D możemy mieć w kolorach: zielonym, antracytowym, czarnym i brązowym

  • Panele 3D z przegięciami wzmacniającymi – montowane jako ogrodzenia w fabrykach, magazynach, szkołach, na boiskach, stadionach sportowych, placach zabaw oraz posesjach prywatnych. Wysokość paneli 3D wynosi: 103, 123, 153, 173, 203 cm, a grubość drutu – fi 4 mm lub fi 5 mm. Możemy zamontować w kolorze: zielonym, czarnym, brązowym i antracytowym

W ofercie firmy Coda znajdziemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe przygotowywane z paneli zgrzewanych prostych 2D lub 3D. Do wyboru mamy panele ocynkowane ogniowo oraz ocynkowane i malowane proszkowo.

Jakie są zalety paneli ogrodzeniowych?

Podstawą ochrony posiadłości jest ogrodzenie. Chcemy jednak, aby było jednocześnie wizytówką posesji. Ogrodzenie musi spełniać jeszcze inne zadania. Powinno być trwałe, estetyczne i funkcjonalne, a do tego niezbyt drogie. Te wszystkie cechy łączy w sobie ogrodzenie panelowe. Możemy je zamontować tak naprawdę na każdej posesji. Zacznijmy od tego, że poprawnie wykonane ogrodzenie panelowe, z grubych prętów i dobrej jakości materiału, spełni swoje zadanie. Oszczędzamy na kosztach, bo jest stosunkowo niedrogie, a mamy pewność, że nie ulegnie korozji. Panelowe ogrodzenie w woj. lubuskim jest odporne na opady atmosferyczne i wysokie temperatury, więc możemy być pewni, że przetrwa wiele lat.

Estetyka i wygląd a trwałość.

Solidność ogrodzenia panelowego polega na tym, że konstrukcja jest prosta i przemyślana. Nawet uszkodzenia mechaniczne nie doprowadzą do jego deformacji czy rozerwania. Ogrodzenia panelowe możemy zamontować w każdej przestrzeni. Otoczyć nimi możemy zarówno domy prywatne jak i budynki firm czy instytucji. Są uniwersalne, proste i estetyczne. Klasyczne i nowoczesne budynki możemy ogrodzić panelami. Ładnie się prezentują i są łatwe w montażu. Dzięki temu chętnie wybierane przez właścicieli posesji. Ze względu na przejrzystość są chętnie kupowane przez osoby, które chcą pokazać wszystkim swój przepiękny ogród.